چرخیدن – نوبت بازار تاریخی دختران اصفهان

چرخیدن – نوبت: بازار تاریخی دختران اصفهان مرمت سردر ورودی کاروانسرای تاریخی بازار نایین

گت بلاگز اخبار حوادث تعقیب و گریز جهت دستگیری مردی که به زنان و دختران تجاوز می کرد

زنی جوان روز ١١ آذر با مراجعه به کلانتری گلبرگ به مأموران اعلام کرد به‌وسیله راننده خودروی پراید ١٤١ نقره‌ای ربوده شده است و درحالی‌که این شخص بعد از دزدی کیفش

تعقیب و گریز جهت دستگیری مردی که به زنان و دختران تجاوز می کرد

عبارات مهم : ماشین

زنی جوان روز ١١ آذر با مراجعه به کلانتری گلبرگ به مأموران اعلام کرد به وسیله راننده خودروی پراید ١٤١ نقره ای ربوده شده است و درحالی که این شخص بعد از دزدی کیفش قصد آزارواذیت وی را داشته، در یک لحظه موفق به فرار از دست این شخص شده است است.

شرق نوشت:با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان «آدم ربایی، دزدی مقرون به آزارواذیت و ایراد ضرب وجرح عمدی» به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ٢٧ تهران، پرونده جهت ادامه پیگیری در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

شاکی بعد از حضور در پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «ساعت ١٤:٣٠ روز اتفاق از خیابان جشنواره به مقصد سیدخندان سوار یک دستگاه خودروی پراید ١٤١ نقره ای رنگ شدم. راننده فردی لاغراندام، حدودا ٤٠ تا ٤٥ساله با ته ریش بود و معتاد به نظر می رسید. در بین راه، در اتوبان شهید باقری از مسیری رفت که بسته بود. او گفت «اینجا بسته است و باید از مسیر دیگری برویم». من چون به مسیر شهری آگاهی کامل ندارم، ابتدا باور کردم، ولی در ادامه به او اعتراض کردم و تذکر دادم از مسیر مهم برود. ناگهان راننده از مسیر مهم خارج شد و به مسیر فرعی در محدوده شهرک امید رفت. من که ترسیده بودم مکررا اصرار کردم ماشین را متوقف کند یا به مسیر مهم بازگردد ولی راننده بی توجه به صحبت هایم، سرعت ماشینش را زیاد کرد».

تعقیب و گریز جهت دستگیری مردی که به زنان و دختران تجاوز می کرد

شاکی در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «قصد پریدن از ماشین را داشتم که راننده دستم را محکم گرفت و کشید و شروع به ضرب وشتم کرد. من را بین فاصله دو صندلی جلو انداخت و ترساندن و فحاشی کرد. گلوی من را به شدت فشار می داد و ضربات محکمی به سر و صورتم می زد. قصد آزارواذیت من را داشت که با او درگیر شدم و با تلاش زیاد و ضربات پا توانستم درِ ماشین را باز و خودم را از ماشین به بیرون پرتاب کنم».

کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با انجام تحقیقات میدانی و بهره گیری از تصویرهای به دست آمده از دوربین های مداربسته موفق به شناسایی خودروی پراید ١٤١ نقره ای شدند و با بررسی ارکان هویتی ماشین اطلاع پیدا کردند که ماشین دارای سابقه دزدی است و در همان اتفاق در منطقه شهرری دزدیده شده است است.مأموران گشت آشکار پلیس آگاهی ساعت ١:٣٠ بامداد روز ١٧ آذر حین گشت زنی در محدوده اتابک به یک دستگاه خودروی پراید که به صورت مشکوک در کوچه ای خلوت و تاریک پارک بود، مشکوک شدند.

زنی جوان روز ١١ آذر با مراجعه به کلانتری گلبرگ به مأموران اعلام کرد به‌وسیله راننده خودروی پراید ١٤١ نقره‌ای ربوده شده است و درحالی‌که این شخص بعد از دزدی کیفش

در بررسی به عمل آمده اطلاع پیدا کردند ماشین دارای سابقه دزدی است و دستور دستگیری سرنشینان آن در سیستم جامع پلیس ثبت شده است هست. راننده خودروی پراید با مشاهده گشت پلیس آگاهی پراید را روشن و از محل فرار کرد. در وقت تعقیب و گریز، مأموران گشت متوجه حضور خانمی در قسمت سرنشین صندلی جلوی پراید شدند که با راننده درگیر شده است هست. نهایتا خودروی پراید از مسیر مهم منحرف شد، با جدول کنار خیابان برخورد کرد، لاستیکش ترکید و راننده آن دستگیر شد.

پس از دستگیری راننده پراید به نام علیرضا (٤٢ساله) با بررسی سوابق او مشخص شد این مرد از مجرمان سابقه داری است که بارها به اتهام ارتکاب جرائم متفاوت مرتبط با آزارواذیت جنسی، آتش سوزی عمدی و دزدی اماکن در تهران، ورامین و استان اصفهان دستگیر و روانه زندان شده است و درحال حاضر نیز تحت تعقیب دستگاه قضائی قرار دارد.

زن جوانی که در وقت دستگیری متهم در خودروی پراید حضور داشت و با متهم درگیر شده است بود، بعد از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «ساعت ٢٢ روز اتفاق در حالی که هوا بارانی بود از محل کارم در افسریه به قصد رفتن به منزل خارج و به عنوان مسافر سوار یک خودروی پراید شدم. زمانی که در نزدیکی محل سکونت به راننده اعلام کردم که کمی جلوتر پیاده خواهم شد، ناگهان راننده ماشین را متوقف کرد و به سرعت به عقب ماشین آمد. او به من حمله ور شد و با دست، دهان و گلویم را گرفت؛ به زور من را به صندلی جلو برد و درهای ماشین را قفل کرد و من را مورد آزارواذیت قرار داد. در همین وقت بود که این شخص متوجه چراغ گردان ماشین پلیس شد که بلافاصله ماشین را روشن و شروع به حرکت کرد. در نهایت بعد از طی مسافت کوتاهی و در حالی که ماشین پلیس به دنبال ما آمده بود، با این شخص درگیر و موفق شدم ماشین را از مسیر مهم اش خارج کنم و در ادامه مأموران نیز اقدام به دستگیری راننده پراید کردند».

تعقیب و گریز جهت دستگیری مردی که به زنان و دختران تجاوز می کرد

سرهنگ کارآگاه فخرالدین افراسیابی، مدیر پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با تأیید این خبر گفت:« در ادامه پیگیری به پرونده و با مواجهه حضوری نخستین شاکی با متهم، آن زن صراحتا و به صورت کامل متهم را مورد شناسایی قرار داد و در ادامه تحقیقات و با بررسی پرونده های مشابه، یکی دیگر از شکات پرونده نیز شناسایی و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی دعوت شد».

واژه های کلیدی: ماشین | پرونده | راننده | دستگیری | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog