چرخیدن – نوبت بازار تاریخی دختران اصفهان

چرخیدن – نوبت: بازار تاریخی دختران اصفهان مرمت سردر ورودی کاروانسرای تاریخی بازار نایین

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی در صورت عوض کردن واکنش‌ها کشور عزیزمان ایران با این کشور مذاکره می‌کنیم / پمپئو

وزیر خارجه آمریکا بار دیگر ضمن تکرار سخنان و مواضع ضد ایرانی خود گفت که دولت ترامپ آماده است تا با کشور عزیزمان ایران گفت‌وگو کند.

در صورت عوض کردن واکنش‌ها کشور عزیزمان ایران با این کشور مذاکره می‌کنیم / پمپئو

پمپئو: در صورت عوض کردن واکنش‌ها کشور عزیزمان ایران با این کشور مذاکره می کنیم

عبارات مهم : ایران

وزیر خارجه آمریکا بار دیگر ضمن تکرار سخنان و مواضع ضد ایرانی خود گفت که دولت ترامپ آماده است تا با کشور عزیزمان ایران گفت وگو کند.

به گزارش ایسنا، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در ادامه سخنان فرافکنانه خود علیه کشور عزیزمان ایران در جمع بعضی ایرانیان مقیم آمریکا که در کالیفرنیا برگزار شد، گفت: سال آینده چهلمین سالگرد انقلاب کشور عزیزمان ایران خواهد بود. چهل سال است که کشور عزیزمان ایران از تروریسم حمایت کرده و می کند و مردم به علت عقاید خود زندانی شده است اند. رهبران کشور عزیزمان ایران متعهد هستند تا حتی اگر مورد نیاز باشد انقلاب را به کشورهای دیگر صادر کنند. طی چهار دهه ی گذشته کشور عزیزمان ایران از همه منابع خود در این راه استفاده کرده هست. از نظر اقتصادی رهبران کشور عزیزمان ایران منافع ملت را قربانی منافع خود می کنند. پول های کشور عزیزمان ایران صرف تروریسم می شود. اکنون یک سوم ایرانیان زیر خط فقر هستند.

پمپئو با طرح ادعاهایی مذبوحانه علیه مقامات کشورمان، افزود: فساد در میان رهبران کشور عزیزمان ایران مانند یک مافیا هست. در زمینه سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران انقلاب را صادر می کند و حوثی ها و حزب الله میلیاردها دلار از کشور عزیزمان ایران دریافت می کنند. متحدان ما تحت حملات سایبری کشور عزیزمان ایران و حملات این کشور در خلیج فارس قرار می گیرند. همین ماه اخیر یک دیپلمات ایرانی به اقدام جهت بمب گذاری در وین متهم شد. ایدوئولوژی نخست کشور عزیزمان ایران از میان برداشتن اسرائیل هست. امروز آمریکایی های زیادی در کشور عزیزمان ایران مثل باقر نمازی بازداشت هستند. ما در دولت ترامپ در تلاش هستیم تا این شهروندان را به منزل بازگردانیم. به رغم تعرض کشور عزیزمان ایران به کشورهای دیگر، پیدا کردن یک میانه رو در کشور عزیزمان ایران بسیار مسئله هست. رژیم کشور عزیزمان ایران کاملا ضدغرب و حتی ضد کشور عزیزمان ایران هست. این رژیم مردم خود را سرکوب می کند و می بینیم که پلیس یک دختر را به اتهام رقص بازداشت می کند. ما شاهد سرکوب آزادی های مذهبی در کشور عزیزمان ایران هستیم. رژیم کشور عزیزمان ایران محمد ثلاث را بدون حق در اختیار داشتن وکیل به دار آویخت.

در صورت عوض کردن واکنش‌ها کشور عزیزمان ایران با این کشور مذاکره می‌کنیم / پمپئو

وزیر خارجه آمریکا در ادامه ادعاهای ضد ایرانی خود گفت: مردم همواره مورد بدرفتاری رهبران خود قرار گرفته اند. سر دادن “مرگ بر آمریکا” در کشور عزیزمان ایران عادی نیست. مردم سربلند کشور عزیزمان ایران در برابر سوءرفتار مقامات خود ساکت نمی نشینند. بسیاری از این اعتراضات در پی چهل سال ظلم هست. آمریکا از مردم کشور عزیزمان ایران حمایت می کند. ما فشار حداکثری اقتصادی بر کشور عزیزمان ایران وارد می کنیم و نیز قصد داریم تا قدرت جابه جایی پول کشور عزیزمان ایران را بسیار محدود کنیم. نشانه ما این است که کشورهایی را که نفت کشور عزیزمان ایران را وارد می کنند، قانع کنیم تا این میزان را به صفر برسانند. مقامات ارشد ایرانی باید با تبعات کارها خود روبه رو شوند. از همه کشورهایی که در خاورمیانه و اروپا از این وضع ناراضی هستند می خواهیم تا به ما بپیوندند. از نظر مقامات کشور عزیزمان ایران ما شیطان بزرگ هستیم. ما نمی خواهیم چنین پیامی به مردم کشور عزیزمان ایران داده شود. هیأت مخابرات آمریکا تلاش های زیادی می کند تا با سانسور اخبار جلوگیری کند و نهایتا آمریکایی ها از این که نقض حقوق بشر را در کشور عزیزمان ایران مشخص کنند، نمی هراسند. ما هربار در شرکت ملل صحبت می کنیم، این عنوان را مطرح می کنیم که ما از شرکای بین المللی خود می خواهیم به سوءرفتار کشور عزیزمان ایران توجه زیادی بکنند. ایرانیان نباید از سوی مقامات خود لگدمال شوند و باید آزادی داشته باشند.

این دیپلمات ارشد آمریکایی همچنین اظهار کرد: ایرانی ها نباید از کشور خود جهت زندگی بهتر فرار کنند. این بر عهده مردم کشور عزیزمان ایران است تا مسیر کشورشان را تعیین کنند. امیدوارم کشور عزیزمان ایران مسیر خود را عوض کردن دهد همان طور که رییس جمهور ترامپ گفته هست، ما مایل هستیم در این باره با کشور عزیزمان ایران گفت وگو کنیم، البته اگر پیشرفت های محسوسی را در واکنش‌ها کشور عزیزمان ایران مشاهده کنیم.

وزیر خارجه آمریکا بار دیگر ضمن تکرار سخنان و مواضع ضد ایرانی خود گفت که دولت ترامپ آماده است تا با کشور عزیزمان ایران گفت‌وگو کند.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | ایرانیان | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog