چرخیدن – نوبت بازار تاریخی دختران اصفهان

چرخیدن – نوبت: بازار تاریخی دختران اصفهان مرمت سردر ورودی کاروانسرای تاریخی بازار نایین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سوتی‌های جالب ستاره‌های هالیوود

اگر شما هم دوست دارید با خنده دارترین سوتی های ستارگان هالیوود آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

سوتی‌های جالب ستاره‌های هالیوود

سوتی های جالب ستاره های هالیوود

عبارات مهم : جایزه

اگر شما هم دوست دارید با خنده دارترین سوتی های ستارگان هالیوود آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

به گزارش برترین ها، جهت همه ما اتفاق افتاده که گاهی خرابکاری کنیم یا به قول معروف سوتی دهیم. به عنوان مثال جهت فردی دست تکان داده ایم، در صورتی که او با ما کاری نداشته یا این که لباس مان را برعکس پوشیده ایم و با نگاه های متعجب اطرافیان تازه به خود آمدیم.

اگر چه این سوتی ها جهت خود ما آزاردهنده است ولی جهت دیگران بسیار سرگرم کننده است به طوری که تا مدت ها از یاد آوری آن خنده بر لب هایشان می نشیند. این اتفاق ها حتی جهت ستارگان هالیوود هم رخ می دهد. گاهی خرابکاری آنها به قدری بوده که دوست دارند به گذشته باز گردند و آن صحنه را از زندگی ارزش از بین بردن کنند. جهت همه ما اتفاق افتاده که گاهی خرابکاری کنیم یا به قول معروف سوتی دهیم. به عنوان مثال جهت فردی دست تکان داده ایم، در صورتی که او با ما کاری نداشته یا این که لباس مان را برعکس پوشیده ایم و با نگاه های متعجب اطرافیان تازه به خود آمدیم.

اگر چه این سوتی ها جهت خود ما آزاردهنده است ولی جهت دیگران بسیار سرگرم کننده است به طوری که تا مدت ها از یاد آوری آن خنده بر لب هایشان می نشیند. این اتفاق ها حتی جهت ستارگان هالیوود هم رخ می دهد. گاهی خرابکاری آنها به قدری بوده که دوست دارند به گذشته باز گردند و آن صحنه را از زندگی ارزش از بین بردن کنند.

اگر شما هم دوست دارید با خنده دارترین سوتی های ستارگان هالیوود آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

1. افتادن کیتی پری داخل کیک

سوتی‌های جالب ستاره‌های هالیوود

در سال 2008، کیتی پری تصمیم گرفت تا به اجرای مراسم «MTV’s Latin America Awards» خود در مکزیک، کمی خلاقیت دهد. از این رو او کیکی را روی استیج قرار داد و به روی آن شیرجه زد. ولی بعد از بلند شدن از روی آن نتوانست خودش را کنترل کند و به مدت چند دقیقه روی صحنه لیز خورد. او حتی از یکی از نوازنده ها جهت بلند شدن کمک گرفت ولی باز هم نتوانست بایستد و با مخ چندین بار روی زمین افتاد. در نهایت چند نفر از عوامل پشت صحنه به کمک او آمدند تا بتوانند او را از روی زمین بلند کنند.

2. برخورد کانیه وست با تابلویی در خیابان

چه کسی برخورد کانیه وست با یکی از تابلوهای خیابانی را در سال 2013 از یاد می برد؟ نه تنها ما، بلکه خود کانیه نیز آن روز را از یاد نخواد برد. او به همراه کیم کارداشیان در حال خروج از رستورانی بود، ولی از آنجا که سرش را پایین گرفته بود و جلویش را نمی دید، با سر به تابلویی برخورد کرد. این صحنه به وسیله دوربین خبرنگاران ضبط و پخش و تا مدت ها سوژه مردم شد.

3. کرم پودر سفید آنجلینا جولی

اگر شما هم دوست دارید با خنده دارترین سوتی های ستارگان هالیوود آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

در مراسم رونمایی از فیلم «The Normal Heart» به تهیه کنندگی براد پیت، آنجلینا جولی نیز حضور داشته و براد را همراهی می کرد. این همراهی با اتفاقی عجیب همراه بود. آنجلینا جولی در این مراسم لباسی مشکی به تن داشت ولی آرایش راحت او سوژه شده است بود آیا که روی صورت او آثار پودر سفید رنگی باقی مانده بود که همین مسئله به وسیله عکاسان شکار شد.

در واقع کرم پودر سفید رنگ او آنقدر روی صورت اش واضح بود که جهت همه جای پرسش داشت که چطور خود آنجلینا متوجه آن نشد. در هر صورت، خبرنگاران تصویر او را منتشر کردند تا ثابت کنند که این ستاره هالیوودی نیز گاهی اشتباه می کند.

4. صدا زدن اشتباه برنده عالی ترین فیلم در اسکار 2017

سوتی‌های جالب ستاره‌های هالیوود

در مراسم اسکار سال 2017 اتفاق نادری روی داد. با همه دقت و حساسیتی که جهت گزینش و نحوه اعلام فیلم های برنده و اجرای این برنامه به خرج داده می شود، جایزه اسکار مهمترین بخش، یعنی عالی ترین فیلم، به اشتباه به فیلم «لالا لند» و به عوامل آن اهدا شد. البته مسئولین بلافاصله روی سن متوجه اشتباه خود شدند و جایزه را از عوامل فیلم لالا لند بعد گرفته و به برنده واقعی یعنی فیلم «مهتاب» دادند.

5. پریدن تام کروز روی مبل حین مصاحبه

اگر چه تام کروز و کیتی هولمز از هم جدا شده است اند ولی ما لحظات باعشق آنها را از یاد نمی بریم. یکی از رفتارهای عجیبی که تام کروز جهت ثابت کردن علاقه اش به کیتی نشان داد، در مصاحبه ای بود که در سال 2005 با اپرا وینفری داشت.

در حین مصاحبه، او ناگهان به روی مبل رفت تا هیجانش را به دیگران نشان دهد. مردم از واکنش‌ها او شوکه شدند. البته این تمام ماجرا نبود، او بارها در طول مصاحبه، دست های اپرا را در دستانش گرفت تا از هیجانش بکاهد یا حتی به پشت صحنه رفت تا کیتی را دل آغوش بگیرد و از دلتنگی اش بکاهد.

6. خیس کردن لباس فرگی در کنسرت

اگر شما هم دوست دارید با خنده دارترین سوتی های ستارگان هالیوود آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

یکی از بدترین اتفاق ها سر ستاره ای با نام فرگی افتاد. او در کنسرتی که در سال 2005 داشت، نتوانست خودش را کنترل کند و روی صحنه شلوارش را خیس کرد. این ستاره در دفاع از خودش می گوید: «آن روز ما ساعات زیادی را در راه بودیم، ترافیک هم زیاد بود، از این رو دیر به کنسرت رسیدیم و من مجبور بودم که سر ساعت روی سن ظاهر شوم. زمانی که وارد صحنه شدم، استرس و فشار زیادی به من وارد شد به طوری که نتوانستم خودم را کنترل کنم و شلوارم را خیس کردم. این یکی از بدترین اتفاقات زندگی من بود که مطمئنا هیچ زمانی دیگری پیش نخواهد آمد.»

7. سلفی پاریس هیلتون در دستشویی

سوتی‌های جالب ستاره‌های هالیوود

سلفی بازها می دانند که جهت گرفتن یک سلفی خوب، کجا را گزینش کنند ولی گویا پاریس هیلتون در این کار تخصصی ندارد. او در سال 2014، یک سلفی از خودش انتشار داده است که تصویر العمل های منفی زیادی را به همراه داشت. اگر چه سلفی او به تنهای قشنگ بود ولی اگر به جزییات او دقت می کردید، دستمال کاغذی را می دیدید که ثابت می کرد این ستاره هالیوودی در دستشویی از خودش تصویر گرفته هست. به نظر شما دستشویی هر چقدر هم که تمییز و قشنگ باشد، آیا مکان مناسبی جهت سلفی گرفتن می باشد؟!

8. تحویل نگرفتن کشا به وسیله جری ساینفلد

سال گذشته جری ساینفلد، بازیگر آمریکایی، کشا را از خودش ناامید کرد. ماجرا از این قرار بود که کشا در مراسم « Night of Laughter & Song» که در واشنگتن برگزار شد، به سمت جری رفت تا او را در آغوش بگیرد. در آن وقت جری در حال مصاحبه بود، از این رو درخواست او را رد کرد و از او دور شد. او حتی به گزارشگرش گفت که این زن را نمی شناسد.

جری بعدها علت این رفتارش را توضیح داد: «من وسط یک مصاحبه بودم که کشا به من نزدیک شد و خواست مرا در آغوش بگیرد. ولی من دوست ندارم غریبه ها را در آغوش بگیرم. سلام و احوالپرسی وظیفه من است ولی زیاد از آن در سبک زندگی من جایی ندارد.»

9. پاره شدن لباس سوفیا در مراسم جوایز امی

سوفیا یکی از بدشانس ترین های مراسم جوایز امی در سال 2012 بوده هست، از این رو که درست 20 دقیقه قبل از این که بخواهد روی سن برود و جایزه اش را دریافت کند، لباسش پاره شد. او تصویری از لباس پاره اش را در توییتر انتشار داده است و زیر آن نوشت: «بله، این اتفاق درست 20 دقیقه قبل از موفقیت من افتاد.»

اما خوشبختانه تیمی از خیاطان لباس در آنجا حضور داشتند تا در چنین مواقعی به داد ستاره ها برسند. آنها موفق هم شدند، به طوری که سوفیا توانست در وقت معین به روی صحنه برود و جایزه اش را دریافت کند.

واژه های کلیدی: جایزه | ستاره | همراه | همراهی | هالیوود | هالیوودی | مراسم اسکار | آنجلینا جولی

سوتی‌های جالب ستاره‌های هالیوود

سوتی‌های جالب ستاره‌های هالیوود

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog