چرخیدن – نوبت بازار تاریخی دختران اصفهان

چرخیدن – نوبت: بازار تاریخی دختران اصفهان مرمت سردر ورودی کاروانسرای تاریخی بازار نایین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دعوت به تیم ملی انگیزه‌ام را ۱۰ برابر کرد! / علیپور

بالاخره اتفاق افتاد. بالاخره علی علیپور مزد زحمات و زندگی بدون حاشیه خود را گرفت و به تیم ملی دعوت شد. او یک روز قبل از بازی برابر نسف‌قرشی ازبکستان متوجه شد مو

دعوت به تیم ملی انگیزه‌ام را ۱۰ برابر کرد! / علیپور

علیپور: دعوت به تیم ملی انگیزه ام را ۱۰ برابر کرد!

عبارات مهم : فرزند

بالاخره اتفاق افتاد. بالاخره علی علیپور مزد زحمات و زندگی بدون حاشیه خود را گرفت و به تیم ملی دعوت شد. او یک روز قبل از بازی برابر نسف قرشی ازبکستان متوجه شد مورد توجه کارلوس کی روش قرار گرفته و به تیم ملی دعوت شده است است.
به گزارش خبرورزشی، همین خبر روحیه اش را اوج برد تا علی علیپور ۲ گل قشنگ در لیگ قهرمانان آسیا بزند. شنیدن تازه ترین حرف های مهاجم گلزن پرسپولیس خالی از لطف نیست.

می خواهیم از جای دیگری شروع کنیم. از همان خوش حالی خاص تو، اینکه روی پیراهن خودت نوشته بودی عاشق پرسپولیس هستی؟

دعوت به تیم ملی انگیزه‌ام را ۱۰ برابر کرد! / علیپور

من جهت پرسپولیس زندگی می کنم و عاشق این کلوب و هوادارانش هستم. این پیراهن به من انرژی می دهد و باعث می شود بهتر کار کنم.

گفته ای انتقادات زیادی را خودت و کادرفنی پرسپولیس تحمل کردید تا به اینجا رسیدی؟

گلایه ای ندارم. به هر حال من علی علیپور جوان بودم که کسی شناختی از من نداشت، به پرسپولیس آمدم که یکی از بزرگترین کلوب های آسیاست. طبیعی بود یکسری ها مرا باور نکنند. باید تلاش می کردم و زحمت می کشیدم تا خودم را نشان بدهم.

بالاخره اتفاق افتاد. بالاخره علی علیپور مزد زحمات و زندگی بدون حاشیه خود را گرفت و به تیم ملی دعوت شد. او یک روز قبل از بازی برابر نسف‌قرشی ازبکستان متوجه شد مو

چه کسانی به تو کمک کردند؟

واقعاً یکی، دو نفر نبودند. کادرفنی پرسپولیس، خانواده، اقوام، دوستان و مشاوران خوبم که اگر بخواهم اسم ببرم ممکن است یکی از قلم بیفتد.

خب اسم یکی را ببر که به کسی برنخورد!

خدا رحمت کند هادی نوروزی را. آقاهادی کاپیتان ما بود و چون همزبان هم بودیم خیلی مرا نصیحت کرد. حتی خاطرم است یک روز قبل از فوتش هم مرا کنار کشید و دقایقی شخصی با من صحبت کرد. البته همان طور که گفتم خیلی ها بودند؛ آقای برانکو، محسن بنگر، مهرداد کفشگری، عالیشاه و خیلی ها که واقعاً نمی توانم اسم ببرم. همه همبازیانم که همین الان هم کنارم هستند و به من کمک می کنند.

دعوت به تیم ملی انگیزه‌ام را ۱۰ برابر کرد! / علیپور

با کاپیتان های پرسپولیس هم هر لحظه رابطه خوبی داشتی؟

بله، همین الان سیدجلال حسینی یک کاپیتان واقعی هست. حسین ماهینی هم همین طور. از این دو عزیز هم خیلی راهنمایی می گیرم و تلاش می کنم هرکس توصیه ای به من گوشزد کرد آویزه گوش خودم کنم.

بالاخره اتفاق افتاد. بالاخره علی علیپور مزد زحمات و زندگی بدون حاشیه خود را گرفت و به تیم ملی دعوت شد. او یک روز قبل از بازی برابر نسف‌قرشی ازبکستان متوجه شد مو

به یکی، دو روز قبل از بازی با نسف قرشی برگردیم. خبر رسید که به تیم ملی دعوت شدی. چه احساسی داشتی؟

شگفت انگیز بود. خانواده ام خیلی خوشحال شدند و باور کنید هنوز هم هیجان زده هستم. از آقای کی روش ممنونم که مرا دید و تمام تلاش خودم را به کار می گیرم که جواب اعتماد ایشان را بدهم.

برانکو هم بعد از بازی با نسف قرشی خیلی از تو تعریف کرد. نظری نداری؟

دعوت به تیم ملی انگیزه‌ام را ۱۰ برابر کرد! / علیپور

این لطف آقای برانکوست. من خیلی چیزها از ایشان یاد گرفتم و امیدوارم شاگرد خوبی جهت ایشان باشم.

خبر دعوت به تیم ملی چقدر به تو جهت بازی با نسف قرشی روحیه داد؟

باور کنید انگیزه ام را 10 برابر کرد. احساس کردم باید ثابت کنم شایسته دعوت به تیم ملی هستم و خدا هم کمک کرد.

حسابی هم روی دور افتادی! در لیگ برتر و آسیا چپ و راست گل می زنی و…

لطف خداست و کمک فرزند های تیم. مورد نیاز می دانم تقدیر خاص ای از همبازیانم داشته باشم. همگی به من روحیه می دهند و واقعاً ممنون آنها هستم. فوتبال یک بازی گروهی هست. اگر یکی گل می زند نتیجه تلاش جمع هست، حتی آنهایی که روی نیمکت نشسته اند هم در آن دخیل هستند.

برخی ها معتقدند می توانی در لیگ قهرمانان آسیا هم آقای گل شوی؟

به آقای گلی فکر نمی کنم!

باورش کمی سخت است!

دروغ نمی گویم. راستش را بخواهید دنبال آقای گلی نیستم و احساس می کنم اگر تلاش کنم که مهره مؤثری جهت تیم پرسپولیس باشم اتفاقات خوب هم خود به خود می افتد. شعار هم نمی دهم و همه مرا می شناسند. به رکوردهای انفرادی فکر نمی کنم!

چرا؟!

چون تمرکز آدم را به هم می ریزد. همه فرزند های ما این تفکر را دارند. در پرسپولیس فعلی همه می خواهیم هر لحظه پیروز شویم. جهت کسب برد و شکست دادن حریف مبارزه می کنیم چون همه می دانیم پیراهن تیم بزرگ پرسپولیس را بر تن داریم و هواداران در هر مسابقه از ما توقع برد دارند.

اسم هواداران وسط آمد. اگر در منزل برابر الهلال بازی می کردید به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رفتید؟

یک درصد هم شک نکنید! ما در منزل و استادیوم آزادی هر حریفی را می توانیم شکست بدهیم و یک گل از همه رقیبان جلو هستیم.

ولی به هر حال ممکن است در مراحل بعدی باز به عربستان بخورید و بازی در زمین بی طرف و…

سخت است ولی به قول آقای برانکو حالا در آسیا با تجربه تر شدیم. امیدوارم جوری در آسیا ظاهر شویم که باعث خوشحالی طرفداران شود چون طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) شایسته هر اتفاق خوشایندی هستند.

به السد هم گل می زنی؟

نمی دانم. فرقی نمی کند چه کسی گل بزند. من یا هر کدام از فرزند ها، مهم این است که پرسپولیس موفق شود. ما بازی مشکل در قطر داریم و باید ششدانگ ظاهر شویم. البته همه فرزند های تیم انگیزه و اعتماد به نفس بالایی دارند و امیدوارم یک نتیجه خوب رقم بخورد.

راستی رفیق صمیمی ات گادوین منشا هم به نسف قرشی گل زد.

بله، خیلی خوشحالم که منشا گل زد و امیدوارم به السد هم بزند. او مهاجم زحمتکش و فوق العاده ای است.

واژه های کلیدی: فرزند | علیپور | پیراهن | پرسپولیس | پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog